![](https://blog.mascus.gr/wp-content/uploads/2018/04/uncategorized.png)
![](https://blog.mascus.gr/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/s1-2.png)
Εκτύπωση Πρόσκλησης Agrotica 2024
0
![](https://blog.mascus.gr/wp-content/themes/Mascus-blog/images/comments_icon_black.png)
Εκτύπωση Πρόσκλησης για AGROTICA 2024
Αγαπητοί μας πελάτες,
Με μεγάλη μας χαρά, σάς προσκαλούμε να μας επισκεφτείτε στην 30η Agrotica 2024 !
Για να αποφύγετε την αναμονή κατά την είσοδό σας στην Έκθεση Agrotica κάντε την ηλεκτρονική προεγγραφή (pre-registration), καταχωρήστε τα στοιχεία σας και λάβετε το προσωπικό σας barcode (τυπώνοντας τη σχετική σελίδα Α4 ή δείχνοντας το barcode μέσω κινητού). Με αυτό τον τρόπο εισέρχεται στην έκθεση χωρίς καμία αναμονή, απλά σκανάροντας το barcode στην είσοδο.
Κάντε κλικ εδώ ή πάνω στην εικόνα για να δηλώσετε συμμετοχή.
![](http://blog.mascus.gr/wp-content/uploads/sites/19/2024/01/Screenshot-2024-01-25-at-6.39.24-PM-732x1024.jpg)